IDT, Integrated Device Technology Inc 71V2546S150PFG
Regular price
Dhs. 23.11
Regular price
Dhs. 24.31
Sale price
| Quantity | Unit Price | Total Price |
|---|---|---|
| 1 | Dhs. 23.11 | Dhs. 23.11 |
| 15+ | Dhs. 22.37 | Dhs. 335.55 |
| 25+ | Dhs. 21.88 | Dhs. 547.00 |
| 50+ | Dhs. 20.66 | Dhs. 1,033.00 |
| 100+ | Dhs. 18.23 | Dhs. 1,823.00 |
| N+ | Dhs. 3.65 | Price Inquiry |
Shipping calculated at checkout.
Request Quote / Inquiry
| Product attributes | Property Value |
| Manufacturer | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Product Series | |
| Packaging | Bulk | |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | SRAM |
| Technology | SRAM - Synchronous, SDR (ZBT) |
| Memory Size | 4.5Mbit |
| Memory Organization | 128K x 36 |
| Memory Interface | Parallel |
| Clock Frequency | 150 MHz |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Access Time | 3.8 ns |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |